Кандидати в депутати до Чернеччинської сільської ради Новомосковського району | Слуга народу

Кандидати в депутати до Чернеччинської сільської ради Новомосковського району

Перелік кандидатів у депутати до Чернеччинської сільської ради Новомосковського району

  1. Грицай Юрій Володимирович, народився 15 січня 1974 року, освіта вища, Спеціаліст з благоустрою, Чернечч. СР
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  2. Чернеченко Микола Гурійович, народився 10 серпня 1952 року, освіта вища, Пенсіонер, Пенсіонер
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  3. Легка Ольга Володимирівна, народилася 4 травня 1985 року, освіта вища, Діловод, Чернеччинська сільська рада
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  4. Удот Петро Станіславович, народився 14 травня 1960 року, освіта загальна середня, Інженер, ПП “АФ Промінь
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  5. Олексійчук Аліна Миколаївна, народилася 11 лютого 1973 року, освіта вища, Головний бухгалтер, СФГ “Лідія”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  6. Шульга Інна Леонідівна, народилася 16 грудня 1987 року, освіта вища, Завгосп, Чернеччинський КЗ ЗДО “Берізка”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  7. Іжик Валентин Трохимович, народився 20 лютого 1942 року, освіта вища, Медпрацівник, Гупалівська амбулаторія
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  8. Шарай Наталія Іванівна, народилася 5 липня 1983 року, освіта вища, Фельдшер-завідувач, Чернеччинський ФАП
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №4
  9. Бондар Ян Олександрович, народився 6 травня 1988 року, освіта професійно-технічна, Водій, ТОВ МТС Чернеччина
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №4
  10. Бойко Леонід Михайлович, народився 22 жовтня 1995 року, освіта загальна середня, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №4
  11. Мацола Микола Васильович, народився 27 листопада 1957 року, освіта загальна середня, Пенсіонер, Пенсіонер
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  12. Гаркавенко Василь Олексійович, народився 12 січня 1970 року, освіта професійно-технічна, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  13. Бондар Галина Миколаївна, народилася 27 грудня 1995 року, освіта загальна середня, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  14. Приліпко Іван Іванович, народився 11 вересня 1961 року, освіта вища, Пенсіонер, Пенсіонер
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  15. Дрога Надія Федорівна, народилася 16 грудня 1952 року, освіта загальна середня, Завідуюча ФП, Минівський ФП
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  16. Мурчич Катерина Віталіївна, народилася 19 березня 1986 року, освіта загальна середня, Бухгалтер, ТОВ “МТС-Чернечч
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №7
  17. Орищенко Валерій Петрович, народився 11 листопада 1971 року, освіта вища, Вчитель, Дмухайлівська ЗОШ
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №7
  18. Хрущ Юрій Васильович, народився 11 жовтня 1979 року, освіта загальна середня, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №7
  19. Мурчич Андрій Геннадійович, народився 13 лютого 1981 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №8
  20. Таранов Андрій Вікторович, народився 1 січня 1967 року, освіта вища, Вчитель, Дмухайлівська ЗОШ
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №8
  21. Задоя Світлана Миколаївна, народилася 23 листопада 1985 року, освіта вища, Кухар, ПП “АФ Промінь
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №8