Кандидати в депутати до Черкаської селищної ради Новомосковського району | Слуга народу

Кандидати в депутати до Черкаської селищної ради Новомосковського району

Перелік кандидатів у депутати до Черкаської селищної ради Новомосковського району

  1. Польшина Тетяна Сергіївна, народилася 24 серпня 1981 року, освіта вища, Спеціаліст 2 категорії, Черкаська СР
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  2. Лютенко Василь Миколайович, народився 14 січня 1963 року, освіта вища, Пенсіонер, Пенсіонер
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  3. Єлізарова Катерина Олександрівна, народилася 22 березня 1984 року, освіта вища, Спеціаліст 1 категорії, Черкаська СР
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  4. Корольова Ірина Юріївна, народилася 2 червня 1962 року, освіта професійно-технічна, Сестра господарка, В/ч А 1615
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  5. Литвиненко Ольга Олександрівна, народилася 7 липня 1979 року, освіта вища, Бухгалтер, В/ч А3336
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  6. Барна Інна Олександрівна, народилася 25 жовтня 1977 року, освіта вища, Вчитель, Гвардійська ЗОШ
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №4
  7. Оганесян Володимир Аветікович, народився 4 січня 1966 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №4
  8. Пічка Інна Сергіївна, народилася 21 травня 1988 року, освіта вища, Вчитель, Гвардійська ЗОШ
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №4
  9. Вишневський Данило Михайлович, народився 7 червня 2002 року, освіта загальна середня, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  10. Неліпа Наталія Михайлівна, народилася 23 червня 1966 року, освіта вища, Головний бухгалтер, ДП «Ново-московський військовий лісгосп»
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  11. Розумний Анатолій Петрович, народився 23 березня 1958 року, освіта вища, Майстер, ЧАО «Фарлеп»
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  12. Ємельянова Лариса Григорівна, народилася 10 серпня 1974 року, освіта професійно-технічна, Електромонтер, КЕВ м. Дніпро
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  13. Богданова Оксана Леонідівна, народилася 11 червня 1973 року, освіта вища, Директор школи, Гвардійська ЗОШ
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  14. Нетребко Валентина Миколаївна, народилася 27 травня 1978 року, освіта вища, Економіст, БУ-1
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  15. Щербаков Микола Миколайович, народився 30 червня 1982 року, освіта професійно-технічна, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  16. Забродоцька Людмила Петрівна, народилася 1 січня 1982 року, освіта вища, Масажист, Фізична особа-підприємець
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  17. Щербина Владислав Андрійович, народився 15 березня 1973 року, освіта професійно-технічна, Пенсіонер, Пенсіонер
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №7
  18. Пирог Марина Володимирівна, народилася 9 березня 1992 року, освіта вища, Візажист, Студія «Діос»
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №7
  19. Сіманько Ірина Андріївна, народилася 11 вересня 1994 року, освіта вища, Вчитель, Гвардійська ЗОШ
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №7
  20. Бабець Елла Вікторівна, народилася 23 грудня 1991 року, освіта вища, Вчитель, Гвардійська ЗОШ
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №8
  21. Тищенко Антоніна Сергіївна, народилася 4 грудня 1982 року, освіта вища, Механік радіотелефоніст, В/ч А1126
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №8
  22. Мітін Сергій Володимирович, народився 17 вересня 1980 року, освіта вища, Технік, ООО “Моноліт”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №8