Кандидати в депутати до Божедарівської селищної ради Кам’янського району | Слуга народу

Кандидати в депутати до Божедарівської селищної ради Кам’янського району

Перелік кандидатів у депутати до Божедарівської селищної ради Кам’янського району

  1. Коваль Олег Анатолійович, народився 18 березня 1972 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  2. Трофіменко Олена Василівна, народилася 7 червня 1970 року, освіта вища, Вчитель, Божедарівська СЗШ
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  3. Лубенець Інна Станіславівна, народилася 25 серпня 1976 року, освіта професійно-технічна, Приватний підприємець, ФОП Лубенець
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №1
  4. Москаленко Денис Олександрович, народився 22 лютого 1992 року, освіта професійно-технічна, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  5. Гаврилюк Ірина Володимирівна, народилася 5 серпня 1981 року, освіта вища, Охоронець, ВГМКОГХК (Вільногірський Гірнозбагачувальний комбінат)
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  6. Кузьменко Олена Василівна, народилася 22 квітня 1976 року, освіта вища, Вчитель, Божедарівська СЗШ
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №2
  7. Івашина Наталія Леонідівна, народилася 14 червня 1973 року, освіта вища, Вчитель, Теплівська НВК
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  8. Онішко Валентин Іванович, народився 3 травня 1970 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  9. Неставальська Катерина Петрівна, народилася 20 листопада 1963 року, освіта професійно-технічна, Охоронець, ВГМКОГХК (Вільногірський Гірнозбагачувальний комбінат)
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №3
  10. Тіхон Микола Вікторович, народився 19 грудня 1970 року, освіта вища, Робітник, Агрофірма “Вікторія”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №4
  11. Васько Наталя Володимирівна, народилася 19 липня 1976 року, освіта професійно-технічна, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №4
  12. Філенкова Олена Григорівна, народилася 21 березня 1976 року, освіта вища, Медична сестра, Криничанський психоневрологічний інтернат
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №4
  13. Кобець Інна Миколаївна, народилася 14 січня 1983 року, освіта професійно-технічна, Інженер з охорони праці, ПАТ “ОБ’ЄДНАНА ГІРНІЧО-ХІМІЧНА КОМПАНІЯ”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  14. Афонін Юрій Іванович, народився 10 липня 1952 року, освіта професійно-технічна, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  15. Ковач Віра Сергіївна, народилася 18 жовтня 1993 року, освіта професійно-технічна, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №5
  16. Католіченко Світлана Юріївна, народилася 27 квітня 1971 року, освіта вища, Директор, Покровський ЗДО
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  17. Даніловський Сергій Миколайович, народився 30 травня 1980 року, освіта вища, Керівник, ФГ “Агрофірма Агроуспіх”
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  18. Іванілова Людмила Леонідівна, народилася 23 березня 1967 року, освіта професійно-технічна, Помічник продавця-консультанта, АТБ-маркет
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №7
  19. Ялова Наталія Іванівна, народилася 1 березня 1980 року, освіта професійно-технічна, Секретар, Криничанський психоневрологічний інтернат
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6
  20. Литвиненко Микола Леонідович, народився 28 вересня 1987 року, освіта професійно-технічна, Директор, ІК Енергоперспектива
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №7
  21. Ухань Наталія Дмитрівна, народилася 17 лютого 1968 року, освіта вища, Ветеринар, Криничанська державна ветеринарна лікарня
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №7
  22. Іваненко Оксана Григорівна, народилася 23 травня 1979 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат у територіальному виборчому окрузі №6