Кандидати в депутати до Апостолівської міської ради Криворізького району | Слуга народу

Кандидати в депутати до Апостолівської міської ради Криворізького району

Перелік кандидатів у депутати до Апостолівської міської ради Криворізького району

  1. Карпушенко Анжела Володимирівна, народилася 18 серпня 1965 року, освіта вища, Державний реєстратор, Апостолівська районна державна адміністрація
    Перший номер у виборчому списку до Апостолівської міської ради Криворізького району
  2. Чабаненко Тетяна Володимирівна, народилася 22 лютого 1983 року, освіта вища, Керівник гуртка, Апостолівський будинок дитячої творчості
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №1
  3. Коряк Сергій Володимирович, народився 20 травня 1973 року, освіта вища, Голова господарства, СФГ “Агроком”
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №1
  4. Ліпінський Леонід Віцентійович, народився 28 січня 1961 року, освіта вища, Заступник голови, Апостолівська районна державна адміністрація
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №2
  5. Геращенко Максим Олександрович, народився 14 червня 1982 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №2
  6. Михальченко Вікторія Володимирівна, народилася 13 грудня 1959 року, освіта вища, Директор, Редакція газети “Апостолівські новини”
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №1
  7. Мазний Володимир Юрійович, народився 11 червня 1989 року, освіта вища, заступник начальника депо зворотного депо Апостолове, Криворізьке локомотивне депо
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №1
  8. Дяченко Віктор Михайлович, народився 12 жовтня 1955 року, освіта вища, Пенсіонер, Пенсіонер
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №1
  9. Псюк Андрій Олександрович, народився 14 грудня 1976 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №1
  10. Піскунова Тетяна Антонівна, народилася 8 березня 1942 року, освіта вища, Пенсіонер, Пенсіонер
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №2
  11. Жиговець Геннадій Петрович, народився 31 січня 1971 року, освіта загальна середня, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №2
  12. Гончар Юрій Володимирович, народився 6 квітня 1970 року, освіта вища, Директор, КЗ”Апостолівський терцентр”
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №2
  13. Процик Юлія Юріївна, народилася 21 серпня 1979 року, освіта вища, Начальник відділу, Відділ в Апостолівському районі ГУДуДО
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №1
  14. Єрошова Інна Михайлівна, народилася 5 грудня 1972 року, освіта вища, Вчитель, Широчанський НВК
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №3
  15. Дукальтетенко Володимир Володимирович, народився 28 липня 1994 року, освіта вища, Стрілець, Регіональна філія Придніпровська залізниця ВОХР
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №1
  16. Середіна Жанна Петрівна, народилася 7 березня 1979 року, освіта загальна середня, майстер АЗС, ПП “НафтаТрансСервіс”
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №2
  17. Вибрик Сергій Олександрович, народився 22 квітня 1987 року, освіта професійно-технічна, Директор, ТОВ “КрісталАгроПлюс”
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №3
  18. Лук’янцев Олексій Ігорович, народився 9 лютого 1988 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №3
  19. Міхно Надія Валентинівна, народилася 10 березня 1973 року, освіта професійно-технічна, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №2
  20. Марченко Андрій Андрійович, народився 16 липня 1992 року, освіта вища, Фізична особа-підприємець, Фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №3
  21. Коваленко Анна Сергіївна, народилася 28 грудня 1991 року, освіта вища, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №3
  22. Сьомкіна Оксана Василівна, народилася 15 січня 1976 року, освіта вища, Вчитель, Запорізька ЗОШ
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №3
  23. Муха Володимир Олександрович, народився 24 листопада 1980 року, освіта професійно-технічна, Начальник, Районна контактна мережа м. Апостолове
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №2
  24. Солоха Олена Юріївна, народилася 26 червня 1974 року, освіта загальна середня, Технічний працівник, Український сільський клуб
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №3
  25. Даровик Олександр Валерійович, народився 6 червня 1986 року, освіта професійно-технічна, Шляховий майстер, АТ “Апостолівська дистанція” колії Придніпровської залізниці”
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №3
  26. Круковець Віктор Миколайович, народився 27 грудня 1979 року, освіта вища, заступник начальника стрілецької команди станції Апостолове, Криворізький загін воєнізованої охорони охорони Придніпровської залізниці
    Кандидат під номером 9 у територіальному виборчому окрузі №3