«Інвестиції в інфраструктуру – це потужний інструмент для виходу з кризи» - «Слуга народу» Олександр Трухін | Слуга народу

«Інвестиції в інфраструктуру – це потужний інструмент для виходу з кризи» – «Слуга народу» Олександр Трухін

5 Червня 2020 року

5 червня Верховна Рада України прийняла за основу законопроект «Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2020 рік”», який передбачає виділення 35 мільйонів з Фонду боротьби з COVID-19 на будівництво та ремонт доріг державного значення. Його співавтор, народний депутат від ПП «Слуга Народу» Олександр Трухін пояснив, що така ініціатива може не тільки підвищити якість транспортного сполучення, але й створити близько 63000 робочих місць.

«Таке стимулювання допоможе вирішити проблему безробіття, що стало наслідком коронавірусу. Одне робоче місце на будівництві забезпечує 3-4 робочих місця в суміжних галузях. Тож інвестиції в інфраструктуру – це потужний інструмент для виходу з кризи» – зауважив він на своїй сторінці у Facebook.

Нагадаємо, в межах програми Президента України «Велике будівництво» до 2020 року заплановано збудувати або капітально реконструювати 6 500 км доріг по всій країні, а також 142 школи, 117 дитячих садків, 212 відділень екстреної медичної допомоги, 122 спортивні комплекси.