Голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко заявив, що йде в депутати, щоб створювати умови для розвитку Дніпропетровщини | Слуга народу

Голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко заявив, що йде в депутати, щоб створювати умови для розвитку Дніпропетровщини

20 Жовтня 2020 року

Олександр Бондаренко очолює Дніпропетровську обласну державну адміністрацію вже більше року. Зараз він балотується в депутати обласної ради, бо впевнений, що робота в облраді допоможе швидше змінити регіон на краще.

«Точки зростання Дніпропетровщини — це промисловість, сільське господарство, рітейл, економічна галузь. Сила регіону в талановитих та працьовитих людях, які прагнуть жити краще. Створювати умови для цього — значить розвивати область. І я знаю, як це робити.

Мій підхід — це системність та робота на результат. Завдяки йому за рік мені вдалось вирішити проблеми, які накопичувалися роками. Я впевнений, що робота в облраді допоможе швидше змінити регіон на краще. Зробити його сучасним, комфортним для життя людей. Я маю чіткий план та досвід реалізації масштабних проєктів — як у великих міжнародних компаніях, так і у сфері державного управління. Впевнений, що завдяки цьому досвіду, а також команді професіоналів, ми зможемо досягти будь яких результатів», — сказав Олександр Бондаренко.