Голова Дніпропетровської ОДА обговорив зі «Слугами народу» відродження ФК «Кривбас» і реконструкцію стадіону «Металург» | Слуга народу

Голова Дніпропетровської ОДА обговорив зі «Слугами народу» відродження ФК «Кривбас» і реконструкцію стадіону «Металург»

8 Липня 2020 року

Голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Олександр Бондаренко зустрівся з народними депутатами від партії «Слуга Народу» Володимиром Захарченком, Юрієм Корявченковим та Оленою Криворучкіною, а також президентом Української асоціації футболу Андрієм Павелком. Вони обговорили перспективи повної реконструкції стадіону «Металург» у Кривому Розі та відродження футбольного клубу «Кривбас». Про це Олександр Бондаренко розповів на своїй сторінці в фейсбуці.

«Реконструкцію стадіону «Металург» плануємо реалізувати, як приклад державно-приватного партнерства. До кінця серпня отримаємо готовий проєкт реконструкції. Після цього — розпочнемо пошук приватного інвестора та залучення державного й місцевого фінансування», – зазначив він.

Нагадаємо, 3 липня 2020 року нардепи Юрій Корявченков та Володимир Захарченко відвідали стадіон «Металург» разом з президентом УАФ Андрієм Павелком. Вони були неприємно вражені його станом при тому, що більше двох місяців тому криворізька міська рада заявляла про плани реконструкції об’єкту за 70 млн. грн. Відтоді «Слуги народу» взяли питання відновлення стадіону під свій контроль.