Директор Дніпропетровської обласної школи вищої спортивної майстерності, призер Олімпійських ігор Діна Міфтахутдінова розповіла, чим буде займатися, коли стане депутатом | Слуга народу

Директор Дніпропетровської обласної школи вищої спортивної майстерності, призер Олімпійських ігор Діна Міфтахутдінова розповіла, чим буде займатися, коли стане депутатом

17 Жовтня 2020 року

Діна Міфтахутдінова — кандидат в депутати Дніпропетровської обласної ради №5 від партії «Слуга Народу» у територіальному виборчому окрузі №3. Наразі вона працює директором комунального закладу «Дніпропетровська обласна школа вищої спортивної майстерності». В депутати Діна Міфтахутдінова йде, щоб займатись розвитком спорту.

«Своє життя я присвятила спорту. Я заслужений майстер спорту України, срібний призер Олімпійських ігор в Атланті 1996 року, заслужений тренер України, заслужений працівник фізичної культури та спорту України, кандидат наук. Наразі я директор школи вищої спортивної майстерності. На своїй посаді я відповідаю за спорт вищих досягнень. Тому намагаюся робити все від мене залежне, щоб бути корисною спорту та сприяти підготовці наших спортсменів до майбутніх Олімпійських ігор. Я йду в депутати Дніпропетровської обласної ради від політичної партії «Слуга Народу», з командою професіоналів, які готові працювати для розвитку нашого регіону. Від дій депутатів майбутньої обласної ради, у тому числі залежатиме, якою буде спортивна галузь в регіоні.

Для мене дуже важливо, щоб спорт на Дніпропетровщині був на досить високому рівні. Потрібно створювати умови як для розвитку дитячого спорту, резервного спорту, так і для спорту вищих досягнень. Саме цим я планую займатися, коли стану депутатом. Я готова плідно працювати для розвитку спорту на Дніпропетровщині кожен день. Та впевнена, що разом з командою однодумців ми зможемо досягти будь-якої мети», — сказала кандидат в депутати.