Дніпряни організовано займаються благоустроєм територій. Дмитро Кисилевський допомагає | Слуга народу

Дніпряни організовано займаються благоустроєм територій. Дмитро Кисилевський допомагає

13 Серпня 2020 року

Жителі лівого берега Дніпра самоорганізувались і навели лад на подвір’ях, дитячих та спортивних майданчиках. У цьому їм допоміг народний депутат від партії «Слуга Народу» Дмитро Кисилевський. Він надав дніпрянам необхідні матеріали.

Так, жителі вулиць Міхновського і Калнишевського провели невеличкий ремонт у дворах. В мікрорайоні Чаплі зробили доріжку біля палацу культури і облагородили його ганок. На житловому масиві «Північний» привезли пісок для пісочниці і шлак для вирівнювання дороги на подвір’ї. Крім того, у багатьох подвір’ях встановили інвентар для занять спортом – баскетбольні кільця, тенісний стіл, а також облаштували футбольні поля.

«Посилюємо самоорганізацію мешканців лівого берега спільними справами. Головний критерій – бажання взяти ініціативу в свої руки. Якщо така ініціатива є – решту можна вирішити», – зазначив Дмитро Кисилевський.

Крім того, нардеп надав фарбу, кисточки та інші матеріали для кабінету праці школи №69, де вчитель самостійно підготував кабінет до зустрічі з учнями.

«Легко і приємно допомагати тим, хто самоорганізувалися і готові самі щосб зробити», – підсумував Дмитро Кисилевський.