Кандидати Дніпровської міської ради Дніпровського району | Слуга народу

Кандидати Дніпровської міської ради Дніпровського району

  1. Риженко Сергій Анатолійович, народився 1 вересня 1963 року, освіта Вища, Головний лікар, КЗ “Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. Мечнікова”
    Перший кандидат у виборчому списку
  2. Мансурова Аліада, народилася 23 жовтня 1978 року, освіта середня, Голова громадської організації, тимчасово не працює
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №6
  3. Скребець Юрій Юрійович, народився 17 липня 1970 року, освіта Вища, заступник головного лікаря з хірургічної допомоги, КП «ДОКЛМ»ДОР»
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №8
  4. Тарасова Єсенія Олександрівна, народилася 19 жовтня 1985 року, освіта Вища, завідувач обласною консультативною поліклінікою, лікар-алерголог, КП «ДОКЛМ»ДОР»
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №8
  5. Тимчук Сергій Миколайович, народився 13 листопада 1957 року, освіта Вища, завідувач ЛОР відділення, Обласна лікарня ім. І.І. Мечникова
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №6
  6. Вербас Денис Віталійович, народився 8 лютого 1984 року, освіта Вища, генеральний директор, ТОВ НФК «Поліком»
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №5
  7. Одинцова Ірина Миколаївна, народилася 8 грудня 1982 року, освіта Вища, самозайнята особа – адвокат, самозайнята особа – адвокат
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №1
  8. Бреславська Елла Володимирівна, народилася 10 грудня 1977 року, освіта Вища, фізична особа-підприємець, фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №4
  9. Солоха Віталій Васильович, народився 15 червня 1981 року, освіта Вища, радник з питань безпеки ТОВ «ДМЗ КОМІНМЕТ», ТОВ «ДМЗ КОМІНМЕТ»
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №8
  10. Міро Данило Володимирович, народився 16 січня 1985 року, освіта Вища, помічник-консультант Народного депутата України, апарат Верховної Ради України
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №1
  11. Загрійчук Микита Юрійович, народився 21 квітня 1989 року, освіта Вища, самозайнята особа – адвокат, самозайнята особа – адвокат
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №6
  12. Савош Богдан Володимирович, народився 30 грудня 1985 року, освіта Вища, заступник директора, ТОВ “ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ “ПОЗИТИВ”
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №1
  13. Бедлецька Світлана Олегівна, народилася 10 лютого 1983 року, освіта Вища, Фізична особа, яка провадить незалежну професійну діяльність (адвокат), фізична особа – підприємець, Фізична особа, яка провадить незалежну професійну діяльність (адвокат), фізична особа – підприємець
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №3
  14. Борисова Надія Валентинівна, народилася 4 березня 1976 року, освіта Вища, Директор, ТОВ « Біотехнос»
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №1
  15. Свердлін Дмитро Валерійович, народився 27 квітня 1983 року, освіта Вища, В. о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області, Головне управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №5
  16. Піскунов Євген Васильови, народився 20 лютого 1986 року, освіта Вища, фізична особа-підприємець, фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №7
  17. Щоголєв Максим Ігорович, народився 4 червня 1979 року, освіта Вища, начальник управління з контролю за використанням та охороною земель, Головне управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №2
  18. Нікітін Сергій Вячеславович, народився 20 червня 1994 року, освіта Вища, тимчасово не працює, тимчасово не працює
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №3
  19. Береза Ніна Іванівна, народилася 1 лютого 1979 року, освіта Вища, заступник директора, ТОВ «Колсалтінг-Універсал»
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №7
  20. Рябець Марина Анатоліївна, народилася 9 серпня 1983 року, освіта середня, Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів селищної ради, Слобожанська селищна рада
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №1
  21. Мокрянська Юлія Володимирівна, народилася 24 червня 1981 року, освіта Вища, помічник-консультант народного депутата України, Верховна Рада України
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №5
  22. Алексєєв Олександр Євгенович, народився 31 грудня 1983 року, освіта Вища, начальник юридичного департаменту, ТОВ ЮК «Юстус»
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №7
  23. Ільков Павло Олександрович, народився 11 грудня 1979 року, освіта Вища, Керівник проектної групи, ТОВ «ІНТЕРПАЙП УКРАЇНА»
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №4
  24. Зоріч Сергій Віталійович, народився 26 листопада 1974 року, освіта Вища, директор, ТОВ ЮК «Арміс», АБ «Сергія Зоріч»
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №1
  25. Хворостина Юлія Сергіївна, народилася 11 липня 1990 року, освіта Вища, директор, «ЮРИДИЧНА КОМПАНІЯ «ВІЗАРД+»
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №5
  26. Міфтахутдінова Діна Артурівна, народилася 2 листопада 1973 року, освіта Вища, Директор, КЗ «Дніпропетровська обласна школа вищої спортивної майстерності»
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №7
  27. Лежньов Антон Вікторович, народився 12 січня 1986 року, освіта Вища, начальник, відділ технічного нагляду управління культури, національностей і релігій Дніпропетровської обласної державної адміністрації
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №2
  28. Суслов Максим Євгенійович, народився 18 травня 1982 року, освіта Вища, приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу, приватний нотаріус Дніпровського міського нотаріального округу
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №5
  29. Педан Сергій Григорович, народився 18 грудня 1982 року, освіта Вища, Голова Правління – керівник, ОСББ “ЖК “Панорама Дніпра”
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №5
  30. Сенько Анастасия Вадимовна, народилася 16 січня 1995 року, освіта Вища, юрисконсуль, ТОВ «Консалтінг-Універсал»
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №2
  31. Шевцова-Брижицька Кристина Юріївна, народилася 19 січня 1993 року, освіта середня, фізична особа-підприємець, фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №8
  32. Розумний Олександр Віталійович, народився 4 червня 1971 року, освіта Вища, тимчасово не працює, тимчасово не працює
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №8
  33. Дунда Олександр Андрійович, народився 10 серпня 1987 року, освіта середня, Директор, ПП «ДКО-ЕКСПРЕС»
    Кандидат під номером 9 у територіальному виборчому окрузі №1
  34. Буленок Руслан Віталійович, народився 24 січня 1975 року, освіта Вища, тимчасово не працює, тимчасово не працюю
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №1
  35. Костюк Тетяна Василівна, народилася 20 червня 1989 року, освіта Вища, фізична особа-підприємець, виконуючий обов’язки керуючого Адвокатського бюро Тетяни Костюк «ВІА ЮРІС», Адвокатське бюро Тетяни Костюк «ВІА ЮРІС», фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №3
  36. Тимченко Дмитро Вікторович, народився 17 липня 1984 року, освіта Вища, начальник Служби безпеки, ТОВ «Золотий Орлан»
    Кандидат під номером 10 у територіальному виборчому окрузі №1
  37. Мірошніченко Тетяна Михайлівна, народилася 30 січня 1957 року, освіта середньо-спеціальна, пенсіонер, пенсіонер
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №4
  38. Яновський Олексій Євгенович, народився 11 грудня 1984 року, освіта Вища, начальник управління закупок, ТОВ «ІНТЕРПАЙП УКРАЇНА»
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №2
  39. Мількевич Наталія Русланівна, народилася 19 квітня 2001 року, освіта Вища, студент, тимчасово не працює
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №1
  40. Самойленко Владислав Сергійович, народився 22 липня 1997 року, освіта Вища, головний інженер, КП «Комунгоспсервіс»
    Кандидат під номером 2 у територіальному виборчому окрузі №6
  41. Кочура Людмила Євгенівна, народилася 1 березня 1979 року, освіта Вища, фізична особа-підприємець, фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №7
  42. Марченко Артем Володимирович, народився 11 листопада 1992 року, освіта Вища, Керуючий справами виконавчого апарату Дніпропетровської обласної ради, Дніпропетровська обласна рада
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №5
  43. Кротова Олена Леонідівна, народилася 26 червня 1964 року, освіта Вища, пенсіонер, пенсіонер
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №2
  44. Петер Герман Геннадійович, народився 11 квітня 1994 року, освіта Вища, помічник-консультант, Верховна Рада України
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №3
  45. Розов Денис Леонідович, народився 2 серпня 1980 року, освіта Вища, директор, Міжнародний благодійний фонд «Нова Україна», ТОВ «Наталекс»
    Кандидат під номером 1 у територіальному виборчому окрузі №4
  46. Ніконоров Андрій Вікторович, народився 4 грудня 1963 року, освіта Вища, Заступник Генерального директора, ТОВ «НАФТАСІТІ»
    Кандидат під номером 8 у територіальному виборчому окрузі №2
  47. Гуріна Олена Миколаївна, народилася 16 грудня 1965 року, освіта середньо-технічна, фізична-особа підприємець, фізична-особа підприємець
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №6
  48. Городничий Олександр Олександрович, народився 1 липня 1986 року, освіта Вища, самозайната особа – адвокат, адвокатське об’єднання “Аукторітас”.
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №7
  49. Капінус Олексій Сергійович, народився 11 травня 1987 року, освіта Вища, помічник-консультант народного депутата України, Апарат Верховної Ради України
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №2
  50. Терещенко Катерина Вікторівна, народилася 6 квітня 1991 року, освіта Вища, тимчасово не працюэ, тимчасово не працюэ
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №4
  51. Лапшин Сергій Геннадійович, народився 1 квітня 1975 року, освіта Вища, фізична особа-підприємець, фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №3
  52. Рісухін Ігор Володимирович, народився 8 грудня 1984 року, освіта Вища, заступник начальника, «Дніпровська дирекція» АТ «Укрзалізниця»
    Кандидат під номером 4 у територіальному виборчому окрузі №4
  53. Фомін Марк Олександрович, народився 2 березня 1994 року, освіта Вища, В.о. заступника начальника, Головне управління Держгеокадастру у Дніпропетровській області
    Кандидат під номером 3 у територіальному виборчому окрузі №3
  54. Загрійчук Вікторія Геннадіївна, народилася 13 липня 1967 року, освіта Вища, фізична особа-підприємець, фізична особа-підприємець
    Кандидат під номером 6 у територіальному виборчому окрузі №8
  55. Єрхова Дар’я Вадимівна, народилася 20 вересня 1991 року, освіта Середньо-спеціальна, Тимчасово не працює, Тимчасово не працює
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №5
  56. Кононенко Віталій Павлович, народився 29 грудня 1982 року, освіта Вища, Голова правління ОСББ «Жуковського-3г» , фізична особа – підприємець « ФОП Кононенко Віталій Павлович», ОСББ «Жуковського-3Г», ОСББ «Жуковського-3», ОСББ «Лофт – 2»
    Кандидат під номером 5 у територіальному виборчому окрузі №6
  57. Кіріченко Єлизавета Олександрівна, народилася 25 серпня 1995 року, освіта Вища, молодший менеджер з розвитку категорій, ТОВ «СЕРВІС ПРО»
    Кандидат під номером 7 у територіальному виборчому окрузі №2