«Дніпро має бути містом, в якому є дієвий міський голова, потужний депутатський корпус та ефективні комунальні підприємства», — Герман Петер | Слуга народу

«Дніпро має бути містом, в якому є дієвий міський голова, потужний депутатський корпус та ефективні комунальні підприємства», — Герман Петер

21 Жовтня 2020 року

Кандидат в депутати обласної ради №2 у територіальному виборчому окрузі №2 Герман Петер розповів, що йде в депутати, щоб мати більше можливостей допомагати людям.

«Я — юрист та помічник народного депутата Кирилла Нестеренко. Після його перемоги на парламентських виборах, ми очікували, що налагодимо зв’язок з міським головою та зможемо вдихнути нове життя в округ, на якому отримали підтримку жителів. Було проведено тисячі зустрічей з виборцями, круглі столи з експертами, соціологічні дослідження. Ми знали, що необхідно робити, проте не мали жодних важелів впливу. Виявилось, що інтереси мешканців Дніпра для окремих посадових осіб місцевої влади є не те, що другорядними, а взагалі не викликають жодної цікавості.

Проте надія є. На цих виборах партія «Слуга Народу» увійде до місцевих рад і зможе реалізувати усю силу національної команди — Президента, Уряду та Верховної Ради.

Я впевнений, що мій досвід, знання та розуміння проблем міста дозволять мені гідно представляти інтереси його мешканців. Вважаю, що Дніпро має бути не театром політичних баталій, а містом, в якому є дієвий міський голова, потужний депутатський корпус та ефективні комунальні підприємства. Тільки тоді місто буде розвиватися та ставати більш комфортним для мешканців», — сказав Герман Петер.