Дмитро Чорний: Дратує, коли посадовці вихваляються на об’єктах, які не можуть добудувати | Слуга народу

Дмитро Чорний: Дратує, коли посадовці вихваляються на об’єктах, які не можуть добудувати

16 Жовтня 2020 року

Нещодавно народний депутат України Дмитро Чорний був гостем програми «Післяслово» на телеканалі D1. Він розповів, що серед кандидатів в депутати з’явився тренд вихвалятися на тому, що було зроблено за гроші виборців.

«За місяць до виборів з’являються різноманітні кандидати та починають демонструвати виборцям хто що вміє. Мене дуже зачіпляє, коли міські голови, інші посадовці та депутати починають вихваляти себе на тих чи інших об’єктах, забуваючи, що будуються вони за гроші платників податків. Тому в першу чергу треба дякувати за ці об’єкти саме мешканцям, а ніяк не посадовцям», — говорить Дмитро Чорний.

Особливо дратує, коли посадовці вихваляються на об’єктах, які багато часу не можуть добудувати або на тих, за які було заплачено значно вищу ціну.

«В період з 2018 року по червень 2019 року, там де відбувалось будівництво доріг, ціна на асфальтобетон була дорожчою на 190-300%. Маю на увазі роботи, які закупала Дніпропетровська ОДА, колишній очільник якої, наразі йде в депутати обласної ради від політичної партії «Пропозиція». На 121 об’єкт була виготовлена проектно-кошторисна документація. На це було витрачено 87 мільйонів гривен! Жодні роботи по цим проектам ще не розпочаті», — каже Дмитро Чорний.

Народний депутат вважає, що посадовці повинні пам’ятати, завдяки кому вони мають змогу працювати. А піар на об’єктах, які будуються за бюджетні кошти він вважає недопустимим.

«Коли виборці чують, як кандидати в депутати, особливо ті, які є діючими посадовцями, вихваляються, що вони збудували школу, відремонтували дорогу, чи побудували спортивний майданчик, потрібно розуміти, що це зроблено за кошти платників податків. Тобто самих виборців», — сказав Дмитро Чорний.