Дмитро Кисилевський звернувся до поліції і міського голови Дніпра у зв’язку із загибеллю дівчини внаслідок ДТП | Слуга народу

Дмитро Кисилевський звернувся до поліції і міського голови Дніпра у зв’язку із загибеллю дівчини внаслідок ДТП

9 Липня 2020 року

Народний депутат від партії «Слуга Народу» Дмитро Кисилевський звернувся до начальника ГУ НП в Дніпропетровській області Володимира Огурченка, закликавши його взяти на особистий контроль розслідування загибелі дівчини внаслідок ДТП на вул. П. Калнишевського.

Крім того, нардеп направив звернення міському голові Дніпра Борису Філатову.

«До мера Дніпра і в патрульну поліцію звернувся щодо встановлення світлофорів. Це перехрестя розташоване поруч з палацом культури і зупинками транспорту. Його переходять сотні людей, в тому числі діти, які йдуть в містечко за ПК або на заняття в кружках», – написав Дмитро Кисилевський на своїй сторінці в фейсбуці.

Він висловив співчуття родичам загиблої і наголосив на необхідності не допустити повторення подібних ситуацій у майбутньому.

Нагадаємо, 6 липня, автомобіль Volksvagen збив дівчину на пішохідному переході навпроти ДК «Металург», водій втік. Постраждалу доставили у лікарню, де пізніше вона померла від травм.