Дмитро Кисилевський налагодив діалог між департаментом транспорту та мешканцями ж/м «Клочко-6» для вирішення проблем | Слуга народу

Дмитро Кисилевський налагодив діалог між департаментом транспорту та мешканцями ж/м «Клочко-6» для вирішення проблем

13 Липня 2020 року

Народний депутат від партії «Слуга Народу» Дмитро Кисилевський організував зустріч мешканців ж/м «Клочко-6» з представниками міського департаменту транспорту і компанії-перевізника ТОВ «Технополіс» для вирішення проблем, пов’язаних з 88-м маршрутом, які хвилюють жителів.

Так, у кінці травня під час виїзного прийому мешканці мікрорайону розповіли нардепу, що кінцева зупинка маршруту не обладнана, і фактично автобуси займають для стоянки двори будинків на вул. Березинській, 28 і 30. Крім того, на кінцевій зупинці для водіїв не було туалету, від чого потерпав сквер.

«Я підготував депутатські звернення в мерію з приводу цієї ситуації. Міський транспорт – сфера відповідальності міської влади», – розповів Дмитро Кисилевський у своєму фейсбуці. Він повідомив про результати організованої нардепом зустрічі: «Перевізник пообіцяв вирішити питання з туалетом для водіїв. І відрегулювати графік руху автобусів, щоб вони не скупчувались у дворі. Разом з жителями будемо слідкувати за виконанням [обіцянок – ред.]».

Крім того, на зустрічі обговорили долю маршруту №105 і інтервал руху маршруту №42. За словами Дмитра Кисилевського, решта питань були зафіксовані, рішення на них пообіцяв знайти представник міської ради.