Дмитро Чорний звернувся до «Дніпропетровськгазу», щоб відновити газопостачання для мешканців свого округу | Слуга народу

Дмитро Чорний звернувся до «Дніпропетровськгазу», щоб відновити газопостачання для мешканців свого округу

19 Червня 2020 року

Народний депутат України від ПП «Слуга народу» Дмитро Чорний направив депутатське звернення до голови Дніпропетровської ОДА Олександра Бондаренка та голови АТ «Дніпропетровськгаз» щодо термінового вирішення ситуації з відновленням газопостачання багатоквартирного будинку у м. Жовті Води і в с. Рудка Царичанського району. Жителі обох населених пунктів звернулись з проханням посприяти у вирішенні проблемного питання. Відповідну інформацію нардеп опублікував на своїй сторінці у Facebook.

«Досить тримати людей на газовому гачку! Сьогодні звернувся до голови ДніпроОДА та керівництва Облгазу щодо негайного вирішення питань з відновленням постачання газу у населених пунктах 34-го округу», – написав він.

Так, 6 червня 2020 року у м. Жовті Води у багатоквартирному будинку на бульварі Свободи, 31, через виток на газоводі перекрили подачу газу, встановивши заглушку. При цьому за близько два тижні аварійна служба АТ «Дніпропетровськгаз» не усунула проблему, залишивши мешканців будинку без належних умов проживання. Крім того, в с. Рудка Царичанського району працівники АТ «Дніпропетровськгаз» неправомірно вимагають мешканців придбати регулятори тиску власним коштом за завищеними цінами, щоб їм відновили водопостачання.