Дмитро Чорний захистив мешканців Жовтих Вод від «свавілля газопостачальників» | Слуга народу

Дмитро Чорний захистив мешканців Жовтих Вод від «свавілля газопостачальників»

6 Липня 2020 року

Після виступу народного депутата України від партії «Слуга Народу» Дмитра Чорного у Верховній Раді мешканцям Жовтих Вод повернули газопостачання. Про це нардеп повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Так, мешканці будинку на бульварі Слави, 31, впродовж місяця не отримували послуг з газопостачання до втручання нардепа. Блакитне паливо знову почали отримувати і жителі будинків на вул. Б.Хмельницького, 40, та І.Франка, 24. У своєму ж виступі Дмитро Чорний сказав, що відключеннями від послуг газопостачальники вдаються до «ганебного шантажу», коли від співвласників багатоквартирних будинків вимагають підписати акт розмежування і взяти газопроводи на свій баланс.

«Подібні ситуації зараз відбуваються по всій країні. Ганебна практика відключення цілих житлових будинків від газопостачання під приводом «аварійної ситуації», – заявив народний депутат. – Таким чином, постачальники газу тероризують людей, намагаючись зняти з себе відповідальність у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Іншими словами, газові монополісти хочуть звести свою діяльність до наступної формули – «гроші їм, а проблеми людям».

«Слуга народу» зазначив, що він, як народний депутат, не може залишатись осторонь подібного свавілля.

Нагадаємо, раніше Дмитро Чорний направив депутатське звернення до голови Дніпропетровської ОДА Олександра Бондаренка та голови АТ «Дніпропетровськгаз» щодо термінового вирішення ситуації з відновленням газопостачання будинків у Жовтих Водах та с. Рудка Царичанського району.